Достапни линкови

Спомениците штедат, за крстовите нема криза


Спомениците штедат, за крстовите нема криза
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

На зградата на владата сè уште не се познава енергетската криза. Барокната фасада е осветлена во различни бои. Нормално се осветлени и спомениците на Плоштадот Македонија. Светат и крстовите на Водно и во Аеродром. Спомениците во Жена-парк се во мрак, кај нив штедењето почнало.

Категории

XS
SM
MD
LG