Достапни линкови

Скопски шпиц - тренинг за нерви


Скопски шпиц - тренинг за нерви
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Според податоците на Државниот завод за статистика, Македонија лани забележала рекорд во бројот на регистрирани возила. Дека е голем бројот на автомобили кои циркулираат по улиците, доказ е и ситуацијата на терен. Посебно, среде скопски шпиц.

Категории

XS
SM
MD
LG