Достапни линкови

Пилот од подрум


Пилот од подрум
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Јорданецот Мухамед Малхас долго време сонувал да биде пилот. Сега има 76 години и остварена желба, на начин кој е поинаков од стандардниот. Тој се издигнува над облаците во пилотска кабина што ја изградил во својот подрум.

Категории

XS
SM
MD
LG