Достапни линкови

Ракување, гушкање, бакнување, со задршка


Ракување, гушкање, бакнување, со задршка
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:47 0:00

Поздравување со ракување, гушкање, доближување при разговор, веќе е непожелно однесување, заради превенција од ширење на коронавирусот. Не се исти веќе ни веселбите, како роденденски забави, свадби и слично. Ова се само дел од големите промени во однесувањето од појавата на пандемија.

Категории

XS
SM
MD
LG