Достапни линкови

Како до помал стрес кај децата поради коронавирусот


Како до помал стрес кај децата поради коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Препораки на Светската здравствена организација за да се намали анксиозноста, стресот и нервозата кај децата за време на пандемијата од коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG