Достапни линкови

Заразна солидарност - платформа за помош


Заразна солидарност - платформа за помош
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:23 0:00

Две млади ентузијастки Марија Јановска која живее во Прага и Бојана Данова од Скопје направија интернет платформа за солидарност на која се поврзуваат активистите и граѓаните кои имаат потреба од помош.

Категории

XS
SM
MD
LG