Достапни линкови

Балканските сопатници на Кремљ


Балканските сопатници на Кремљ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00

Според НАТО Центарот за стратешки комуникации, списокот сопатници и повереници на Русија на Балканот е многу долг и на него се наоѓаат партии, здруженија, граѓански движења и организации со проруска агенда, од Скопје до Бања Лука, кои Кремљ ги користи во обидите да го запре ширењето на НАТО и ЕУ.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG