Достапни линкови

Автомобилска култура во време на КОВИД-19


Автомобилска култура во време на КОВИД-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Полициските часови и строгите мерки полека се укинуваат низ светот. Но, бизнисите воведуваат и „автомобилско правило“ за да се одржува растојанието. Поточно, се отвораат кина на отворено со автомобил, се вршат лекарски прегледи од автомобил, и се организираат посети на галерија и концерти од автомобил...

Категории

XS
SM
MD
LG