Достапни линкови

Проруските бунтовници ги предадоа црните кутии


Проруските бунтовници ги предадоа црните кутии
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:30 0:00

Лидерот на бунтовниците Александар Бородај ги предаде две црни кутии од авион кој беше соборен над источна Украина на малезиски експерти. Двете страни потпишаа протокол за финанлизирање на процедурата на предавање.

Категории

XS
SM
MD
LG