Достапни линкови

Тазе матурирани дедомразовци слават во трамвај


Тазе матурирани дедомразовци слават во трамвај
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Ученици од бразилско училиште за Дедо Мразовци го слават своето матурирање пред божиќната сезона, во трамвај во Рио де Жанеиро, Бразил. Основано во 1993 година, училиштето ги подготвува своите ученици за работа како Дедо Мраз во трговски центри или на приватни настани.

Категории

XS
SM
MD
LG