Достапни линкови

Андреј и Сара пишуваат историја во пинг-понг


Андреј и Сара пишуваат историја во пинг-понг
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Сара и Андреј Стојановски се брат и сестра кои нижат успеси во спортот пинг-понг. Тренираат со својот татко, искусниот пингпонгар Сашо Стојановски, а настапуваат поединечно и како двојка. Собираат бројни медали во двете варијанти и среќни се што се супер тим.

Категории

XS
SM
MD
LG