Достапни линкови

Хајд Парк - Ветувања пред избори


Хајд Парк - Ветувања пред избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00
Директен линк

Што очекувате од политичарите? Кое ветување да ви го исполнат? Колку до сега ги исполнувале ветувањата, дадени во предизборието? Коментирајте ...

Категории

XS
SM
MD
LG