Достапни линкови

Минск - Експлозија во метрото


Минск - Експлозија во метрото
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Белосруското КГБ вети дека ќе ги гони стирителите на овој, според Обвинителството терористички чин во кој загинаа 12 лица, а околу 150 се повредени

Категории

XS
SM
MD
LG