Достапни линкови

На албанскиот остров на бункерите што зетот на Трамп сака да го претвори во луксузно одморалиште


Џеред Кушнер, зетот на Доналд Трамп, понудил проект со кој сака најголемиот албански остров и поранешна воена комунистичка база, да го претвори во луксузно одморалиште. РСЕ го посети Сазан, островот на бункерите и тунелите, но и на недопрени природни убавини...

Категории

XS
SM
MD
LG