Достапни линкови

Карпентер: Русија е земја агресор


Карпентер: Русија е земја агресор
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00

Американскиот амбасадор во ОБСЕ вели дека секој збор што доаѓа од Лавров ќе го земе со резерва и ја обвини Русија за брутални дејствија.

Категории

XS
SM
MD
LG