Достапни линкови

Карпентер - Никој не сака да седи на маса со Лавров


Карпентер - Никој не сака да седи на маса со Лавров
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:18 0:00

Американскиот амбасадор во ОБСЕ, Мајкл Карпентер одговори на навредите на рускиот министер Лавров.

Категории

XS
SM
MD
LG