Достапни линкови

Вечерна емисија во 19 часот.


please wait

No media source currently available

0:00 0:14:59 0:00

Преглед на вестите и актуелностите од Македонија и светот, како и локални теми од земјата од студиото во Прага.

Категории

XS
SM
MD
LG