Достапни линкови

Украински сили во напад врз руски ровови во близина на Бахмут


Украински сили во напад врз руски ровови во близина на Бахмут
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Видео од напад на украинските сили врз позициите на руските војници северно од Бахмут. Украинците користеа заробен руски тенк и ги расчистуваа рововите.

Категории

XS
SM
MD
LG