Достапни линкови

Патува низ светот за речиси ич пари


Патува низ светот за речиси ич пари
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Лилијан Смит поминала околу 8 од последните 12 месеци патувајќи низ светот, но нејзините трошоци се многу помали од оние кои би ги имала ако престојува во хотели.

Категории

XS
SM
MD
LG