Достапни линкови

Пратенички прашања - Полемика на пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков, и вицепремиерот Артан Груби


Пратенички прашања - Полемика на пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков, и вицепремиерот Артан Груби
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Полемика на собраниска седница меѓу пратеникот на ВМРО ДПМНЕ, Миле Лефков, и вицепремиерот Артан Груби за „исплата на буџетски пари на сметка на фирма на братот на Артан Груби“

Категории

XS
SM
MD
LG