Достапни линкови

Небезбедно градилиште во Скопје


Небезбедно градилиште во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Делот од улицата 9-ти Мај во Скопје кој пропадна поради градежни работи, сега е заграден со лимени тараби за да не пропадне некој пешак или автомобил. Со пумпи се вади водата од дупката каде треба да се изгради зграда.

Категории

XS
SM
MD
LG