Достапни линкови

Ескобар - Средбата на Вучиќ и Курти е историска шанса


Ескобар - Средбата на Вучиќ и Курти е историска шанса
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Ескобар изјави дека очекува финализирање на анексот за спроведување на Договорот за нормализација меѓу Косово и Србија.

Категории

XS
SM
MD
LG