Достапни линкови

Празниците поминаа - честитки по пошта не стигнаа


Празниците поминаа - честитки по пошта не стигнаа
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

РСЕ тестираше колку време е потребно на пет новогодишни честитки, пратени по пошта во Скопје, да стигнат на пет адреси во главниот град и околината. Резултатот е три од пет, а деталите се во видеото.

Категории

XS
SM
MD
LG