Достапни линкови

Српските сили во целосна борбена готовност


Српските сили во целосна борбена готовност
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Тензиите меѓу Србија и Косово дополнително се зголемија по наредбата на претседателот Александар Вучиќ за ставање на српските сили во целосна борбена готовност.

Категории

XS
SM
MD
LG