Достапни линкови

Ковачевски- Јас со истражители не сум се видел


Ковачевски- Јас со истражители не сум се видел
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Премиерот Димитар Ковачевски се согласува со претседателот Стево Пендаровски дека не се исклучува можноста на американската „црна листа “ да се најдат и македонски актуелни функционери. Повеќе детали не откри, истакнувајќќи дека со истражители не се сретнал.

Категории

XS
SM
MD
LG