Достапни линкови

Славески - Барањето излез од кризата е како одење по жица


Славески - Барањето излез од кризата е како одење по жица
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:01 0:00

Она што секој здраворазумски би го препорачал е штедење, а од друга страна растат повиците до владата за поддршка на граѓаните и бизнисот за излез од кризата што претстои на енергетски план. Треба како „одејќи по жица“ да се бара најмалото зло, вели прфоесор Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG