Достапни линкови

Мицевски - Нова иницијатива за референдум не е опција


Мицевски - Нова иницијатива за референдум не е опција
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:48 0:00

ВМРО-ДПМНЕ размислува за многу чекори. Но и да понесеме нова иницијатива за референдум за поништување на Договорот со Бугарија, истата повторно ќе биде отфрлена, вели во интервју за РСЕ пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски.

Категории

XS
SM
MD
LG