Достапни линкови

Кавга на раб на тепачка во Собранието


Кавга на раб на тепачка во Собранието
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

Жестока кавга меѓу претседателот на собраниската комисија за европски прашања и поранешен министер за образование Арбер Адеми со пратениците од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ се гледа на видеоснимката што ја објави пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Миле Лефков на социјалната мрежа Фејсбук.

Категории

XS
SM
MD
LG