Достапни линкови

Брњарци вода за пиење нема, во Колонија обвинувања за „партиско“ асфалтирање


Брњарци вода за пиење нема, во Колонија обвинувања за „партиско“ асфалтирање
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

ВМРО-ДПМНЕ во отчетот за сработеното од нивните градоначалници во стоте дена откако ги презедоа функциите наведоа дека се реализирани 1.090 проекти од кои 166 проекти се капитални. Слободна Европа на терен провери неколку од нив- во Брњарци, Колонија и Битола.

Категории

XS
SM
MD
LG