Достапни линкови

Николов: Не поддржувам бунт против вакцинацијата


Николов: Не поддржувам бунт против вакцинацијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:50 0:00

Требаше порано да се воспостави контрола на границите и да се забранат лудите журки на затворено кои се случуваам, вели доктор Игор Николов од здравствената комисија на ВМРО-ДПМНЕ коментирајќи ги владините антиковид мерки.Тој смета дека тие се брзоплето донесени и не прецизни.

Категории

XS
SM
MD
LG