Достапни линкови

Димитров - Едната страна на компромисот со Бугарија е да не се договориме за се


Димитров - Едната страна на компромисот со Бугарија е да не се договориме за се
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:26 0:00

Компромисот со Бугарија има две страни - Едната е да се договориме да не се договориме за се, а другата е - таму каде што имаме заеднички интерес да направиме се за да имаме конкретен патоказ, вели вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG