Достапни линкови

За да си добар во мотокросот, треба да водиш здрав живот


За да си добар во мотокросот, треба да водиш здрав живот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Антонио Дамјановски, 14 годишен битолчанец, е две години по ред шампион во мотокрос класата МХ85. Тој открива дека за да си успешен треба да немаш страв, да си сконцентиран, да водиш здрав живот и да се возат што повеќе трки. Што има да порача тој?

Категории

XS
SM
MD
LG