Достапни линкови

Богдановиќ - Kaj Холидеј Ин ќе се гради, прашање е само што


Богдановиќ - Kaj Холидеј Ин ќе се гради, прашање е само што
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:27 0:00

Кај Холидеј ин ќе има некаков развој, дали во деловен или во станбен простор, зависи како ќе заврши планот. Само прашање е кои параметри ќе бидат запазени и кои моменти, ние како Општина, сметаме дека треба да бидат задржани за интерес на општината, како парк, градинка итн, вели градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ.

Категории

XS
SM
MD
LG