Достапни линкови

Виетнамки терапевтски ги тетовираат своите лузни


Виетнамки терапевтски ги тетовираат своите лузни
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Жени од Виетнам кои доживеале предрасуди, кои имаат лузни на телото, лузни на душата се одлучуваат да се тетовираат за да ги закрепнат тие лузни. Нгок Лајк, тату артистка посветено и креативно работи најмногу за и на овие жени во нејзиниот мал стан во Ханои, Виетнам.

Категории

XS
SM
MD
LG