Достапни линкови

Села – Се плашиме дека пописот целосно ќе се откаже


Села – Се плашиме дека пописот целосно ќе се откаже
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:16 0:00

Се плашиме дека пописот нема само да се одложи, туку и ќе се прекине. Во ова држава пред 10 години се прекина пописот. Ако нешто се случи еднаш може никогаш да не се повтори, но ако се случува по вторпат, ќе се случува секогаш, вели лидерот на Алијансата за Албанците, Зиадин Села.

Категории

XS
SM
MD
LG