Достапни линкови

Пет поенти за третиот ковид бран


Пет поенти за третиот ковид бран
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Бранот е најсилен, но мерките речиси цел месец беа најмалку рестриктивни. Од 7 април се затворааат угостителските објекти, а полицискиот час од 6 април ќе почнува во 20 часот. Вакцинацијата почна, но можеше ли подобро?

Категории

XS
SM
MD
LG