Достапни линкови

Бизнисмени и граѓани од регионот викендов се вакцинираат во Србија


Бизнисмени и граѓани од регионот викендов се вакцинираат во Србија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Државјани од Македонија, БиХ, Црна Гора и Албанија денеска и утре одат на вакцинација во Белград и Ниш. Илјадници граѓани во редици чекаат да ја добијат вакцината на „Астра Зенека“ во Србија поради недостаток на дози во нивните земји.

Категории

XS
SM
MD
LG