Достапни линкови

Трендафилов - Предметите за „перење пари“ нема да седат во фиока


Трендафилов - Предметите за „перење пари“ нема да седат во фиока
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:48 0:00

Управата за финансиско разузнавање направи електронски систем за следење предмети со кој наши предмети не смеат да останат во фиока. Обврска на секој истражен орган ќе биде на секои три месеци да заведува до каде е предметот, вели директорот на Управата за финансиско разузнавање Блажо Трендафилов.

Категории

XS
SM
MD
LG