Достапни линкови

Муцунски - Граѓанскиот концепт не се урива со личните карти, урнат е одамна


Муцунски - Граѓанскиот концепт не се урива со личните карти, урнат е одамна
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:45 0:00

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ и меѓународен секретар на партијата Тимчо Муцунски во неделното интервју на РСЕ за пописот вели дека остануваат на забелешките дека треба да се почитуваат стандардите на ЕВРОСТАТ и ОН и дека не треба да се одржи во време на пандемијата.

Категории

XS
SM
MD
LG