Достапни линкови

Муареми - За Еуростандард банка се гледа крајот на тунелот


Муареми - За Еуростандард банка се гледа крајот на тунелот
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:53 0:00

Не би сакал многу да зборувам за Еуростандард банка, бидејќи е осетлива тема, имаме многу оштетени, за жал, меѓутоа се гледа крајот на тунелот. На добар пат сме, вели директорот на Управата за финансиска полиција Арафат Муареми на прашањето - Дали откриле каде завршиле парите од банката?

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG