Достапни линкови

Даштевски - Ќе има политички притисоци, но јас сум искусен


Даштевски - Ќе има политички притисоци, но јас сум искусен
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:16 0:00

Самиот старт покажува дека ќе има политички притисоци, посебно кај мене, меѓутоа јас сум искусен и добро сум ја вршел работата, значи овде треба да се заврши професионално, стручно, да се спроведат сите дејствија, веќе еднаш сум го правел тоа, вели претседателот на ДИК, Александар Даштевски.

XS
SM
MD
LG