Достапни линкови

Бочварски - Ќе ги раздвижиме капиталните инвестиции


Бочварски - Ќе ги раздвижиме капиталните инвестиции
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:54 0:00

Потребна е добра проектна документација, да имаме добри изведувачи на терен, да не се користат изговори за да не се реализираат одредени. Мора сите компоненти да се склопат за да достигнеме висока реализација на капитални инвестиции, вели министерот за транспорт и врски Благој Бочварски за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG