Достапни линкови

За ЕУ и покрај пречките на патот


За ЕУ и покрај пречките на патот
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00

Македонските граѓани засега не се доминантно евро-скептици и покрај ветото од Бугарија за почеток на преговорите за членство во ЕУ.

Категории

XS
SM
MD
LG