Достапни линкови

Има ли „живот“ во студентските домови?


Има ли „живот“ во студентските домови?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Нема забави, нема диско, нема собирање по соби. Тоа е дел од протоколот во услови на коронакриза во студентските домови во Скопје. Студентите главно ги почитуваат новите услови за „живот“.

XS
SM
MD
LG