Достапни линкови

Ковид 19: Престои тешка зима, релаксирање напролет


Ковид 19: Престои тешка зима, релаксирање напролет
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Олеснување на рестриктивните мерки за бизнисот и јавниот живот во Германија не се очекува во наредните два месеца. Светот е блиску до вакцина, но и фармацевтските компании предвидуваат релаксирање дури напролет. Светската економија во се потешка рецесија.

Категории

XS
SM
MD
LG