Достапни линкови

Шведска: не е до мерките, до луѓето е


Шведска: не е до мерките, до луѓето е
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Шведска забележува зголемување на инфекциите со коронавирус и воведува нови мерки, но земјата што славно одби да се заклучи се држи до своите орудија и инсистира дека со присилни методи не се постигнува ништо.

Категории

XS
SM
MD
LG