Достапни линкови

Жителите на Челопек засрамени од Кујтим Фејзулаи, иако не го познаваат


Жителите на Челопек засрамени од Кујтим Фејзулаи, иако не го познаваат
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Жителите на село Челопек велат дека семејството Фејзулаи било примерно, домаќини и без никаква криминална активност. Но, нивниот син се радикализирал и тие не го познаваат, не доаѓал таму.

Категории

XS
SM
MD
LG