Достапни линкови

Маричиќ - Да се зајакне транспарентноста во правосудството


Маричиќ - Да се зајакне транспарентноста во правосудството
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:52 0:00

Целта на Владата е да се зајакне одговорноста, транспарентноста, независноста и етичноста на правосудството, вели во интервју за РСЕ министерот за правда Бојан Маричиќ.

Категории

XS
SM
MD
LG