Достапни линкови

Црно сценарио со ковид-19 не ни бега ако се однесуваме вака


Црно сценарио со ковид-19 не ни бега ако се однесуваме вака
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:27 0:00

Ако продолжиме да се однесуваме вака, црно сценарио со ковид-19 од која било категорија нема да ни избега, мораме да се вратиме на однесувањето и на зборувањето за да не се случат овие црни сценарија, вели Милена Стевановиќ, директорка на Клиниката за инфективни болести во Скопје во интервју за РСЕ.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG