Достапни линкови

Првачињата наместо во училница во школски двор


Првачињата наместо во училница во школски двор
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Со еден месец задоцнување поради пандемијата на коронавирусот започна новата учебна година. Првачињата наместо во училница се запознаа во школскиот двор. Нивните соученици од второ и трето одделение, исто така, посетуваат настава со физичко присуство. Останатите ќе учат онлајн.

XS
SM
MD
LG